O Klubie

Klub Judo Wilki, działający na terenie Obornik Śląskich, Pęgowa i Wrocławia powstał w marcu 2012 roku.

Treningi rozpoczęto w małej hali OSiR w Obornikach Śląskich. Początkowo uczestniczyło w nich ok 10 dzieci. Obecnie zasięg działalności klubu obejmuje ponad 400 dzieci w wieku przedszkolnym oraz stale rosnącą grupę dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży licealnej (ok. 100 dzieci). Od początku działalności szkoleniowej klubu, młodzi adepci judo uczestniczyli w wielu turniejach o zasięgu wojewódzkim, krajowym i międzynarodowym oraz zgrupowaniach sportowych.

logo2

Celem przewodnim Klubu Judo Wilki jest propagowanie zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności fizycznej dzieci, młodzieży oraz stworzenie możliwości aktywnego spędzania czasu poprzez trening sportowy.

zajęcia dla dzieciKlub Judo Wilki umożliwia wyjazdy na zawody, zarówno w Polsce jak i na świecie, uczestnictwo w zgrupowaniach i obozach podczas wakacji i ferii zimowych, nawiązanie nowych znajomości.

Każdego roku w Obornikach Śląskich odbywa się turniej judo dzieci i młodzików o nazwie Okami Cup (puchar wilka) o skali krajowej.
 Współpracujemy z wieloma sekcjami judo na Dolnym Śląsku, między innymi:  Judo Tigers, Dojo Sobótka, UKS Judo Świdnica.
 Zaangażowanie rodziców, władz miasta oraz dyrekcji OSiR sprawia, że z każdym miesiącem się rozwijamy.

Jeśli chcesz poznać, czym jest ŁAGODNA DROGA, zapraszamy na trening!