O Trenerach

profil_janekPiotr Nowak – instruktor sportu ze specjalnością  judo.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
na kierunku fizjoterapia.

  • Posiada stopień 3 dan Judo oraz 1 dan Ju-Jitsu.
  • Zawodnik Judo i Ju-Jitsu, trenował w Międzynarodowej Federacji Modern Ju-Jitsu oraz Głogowskim Klubie Judo. Następnie startował w barwach Gwardii Wrocław, a obecnie AZS AWF Wrocław.
  • Medalista Mistrzostw Polski Ju-Jitsu oraz Drużynowych Mistrzostw Polski w Judo i Mistrzostw Polski Kures.
  • Reprezentant Polski w Pucharze Świata w Judo i Mistrzostwach Europy Kures
  • Posiada stopień Sędziego Związkowego Polskiego Związku Judo.
  • Pracuje jako fizjoterapeuta sportowy
  • Współpracował jako fizjoterapeuta z kadrami narodowymi Podnoszenia Ciężarów i Lekkiej Atletyki osób niepełnosprawnych, Kadrą Narodową Baseball’u i Kadrą Narodową Judo.

„Od najmłodszych lat miałem wiele do czynienia ze sportem, mój ojciec jest trenerem judo, więc wybór odpowiedniej dla mnie dyscypliny sportowej nie był przypadkiem. Poza judo i sportami walki interesuję się również innymi formami aktywnego spędzania czasu – crossfit oraz biegami długodystansowymi i ultra. Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, staram się więc rozwijać swoje pasje jednocześnie, specjalizując się w fizjoterapii sportowej. Prowadzenie zajęć sportowych zarówno z osobami dorosłymi jak i z dziećmi daje mi wiele satysfakcji. Celem mojej działalności trenerskiej jest krzewienie szeroko rozumianej kultury fizycznej, a moim marzeniem jest wychowanie zawodnika wysokiej klasy, zdobywającego trofea na arenie międzynarodowej.”

 

Dominika Jankowiak- instruktorka judo. Absotwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Medalistka indywidualnych i drużynowych Mistrzostw Polski oraz reprezentantka Polski na Mistrzostwa Europy. Posiada stopień Mistrzowski 1 DAN.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress